Wobler Cranky Shad 7.6cm Bleak

Dostupnost Skladem
Kód: HCSM-028284
379 Kč
Wobler Cranky Shad 7.6cm Bleak
Cranky Shad - první wobler s volnou lopatkou!
Na trhu jsou woblery s lopatkou, bez lopatky a pak Cranky Shad. Cranky Shad kombinuje oba typy woblerů. Wobler je unikátní díky své „volné lopatce“. Tato lopatka vydává jemnější vibrace s vysokou frekvencí a typickým „nevyzpytatelným“ chodem nástrah Headbanger. Tělo wobleru má naopak kolíbavý pohyb slideru, které zlepšuje viditelnost wobleru. Jeho vláčný pohyb neplaší dravce na hojně prochytávaných vodách.

Větší velikost Cranky Shadu je vhodná pro lov bolenů, candátů a štik. V úlovcích se však častěji objevuje také sumec! Wobler má skvělou aerodynamiku a díky hmotnosti 16 g mají náhozy často tolik potřebnou délku! Uvnitř těla jsou kuličky v malých komorách. Zvuk, který vydávají je tak jemnější a méně plaší ostražité dravce. Další předností Cranky Shadu je povrchová úprava. Po nabarvení se na wobler přidá finální vrstva čirého laku. Díky tomu wobler neztrácí barvy mechanickým poškozením od trojháčků nebo zubů dravců. Barvy tak mají prakticky nekonečnou živost!

Cranky Shad je první wobler na trhu s „volnou lopatkou“, který kombinuje vlastnosti klasických woblerů s lopatkou i bez ní. Když k tomu přidáte inovativní systém barvení a prémiové háčky VMC, dostáváte wobler, který Vás bude bavit po mnoho vycházek!

Doplňkové parametry

Kategorie Cranky Shad 7,6 cm
Cílová ryba Okoun, Tloušť, bolen, Candát, Štika
Délka 7,6 cm
Hmotnost 16 g
Ponor 0,3 - 1,5 m
Potápivost Sinking (potápivý)
Typ nástrahy Wobler
Velikost háčku #4 + #6 VMC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: